Cestovatelské přednášky na jednom místě

European Divide Trail: Sama na kole Evropou - Jana Liška | Diáky festival III


Facebook stránka přednášky

Kdy: 28.1.2023 18:30

Kde: BIO | OKO

Františka Křížka 15
Prague
170 00

Vstupenky

MAPA


✒ Jana Liška se s námi do Bia Oko přijde podělit o své zážitky z přejezdu nejdelšího bikepackingového trailu na světě. V létě 2021 se vydala na nejzazší sever Norska, aby odsud na horském kole dojela po novém European Divide Trailu až na jih Portugalska. Stala se tak po autorovi vůbec prvním člověkem, který tak učinil. Přijďte si poslechnout vyprávění o stodenním cyklistickém putování devíti evropskými zeměmi.

???? Vstupné:
Celofestivalová permanentka 790 Kč
Jednodenní permanentky 390 Kč
Jen tato přednáška 180 Kč
???? On-line předprodej: https://bit.ly/Diaky_festival_III
https://bit.ly/Jana_Diaky_festival_III

Jana Liška
Cyklonautka a příležitostná archeoložka. Za posledních deset let žila postupně na Novém Zélandu, Maltě, Kanadě, Norsku a v Irsku. V roce 2018 se vydala na svou první velkou cyklovýpravu a přejela americký Great Divide Mountain Bike Trail. O rok později se na kole vrátila na Nový Zéland, který přejela od severu k jihu po trase Tour Aotearoa. V roce 2021 se stala prvním člověkem, který přejel novou bikepackingovou European Divide Trail, vedoucí z norského Grense Jakobselv k portugalskému Mysu svatého Vincence.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.