Cestovatelské přednášky na jednom místě

Na favoritkách islandskými Westfjords - Travelling Mullets | Diáky festival III


Facebook stránka přednášky

Kdy: 28.1.2023 20:30

Kde: BIO | OKO

Františka Křížka 15
Prague
170 00

Vstupenky

MAPA


✒ O větru všech směrů a intenzit. O nekonečném množství ovcí a ještě nekonečnějším množství vodopádů. O kempovištích a horkých termálních pramenech. O plánovaných i méně plánovaných setkáních. O drahém taxi a ještě dražším pivu. O 862 kilometrech a 9 dnech v sedlech doma sestavených kol značky Favorit z 50.-70. let.
O tom všem přijdou povyprávět tři Honzové a jeden David, kteří letos v srpnu podnikli bikepackingovou expedici do odlehlé severozápadní částí Islandu zvané Westfjords.

???? Vstupné:
Celofestivalová permanentka 790 Kč
Jednodenní permanentky 390 Kč
Jen tato přednáška 190 Kč
???? On-line předprodej: https://bit.ly/Diaky_festival_III
https://bit.ly/Travelling_Mullets_Diaky_festival_III

Travelling Mullets
TRAVELLING (z ang. travel) ~ sloveso = vykonat cestu, typicky o určité délce a na určité místo
MULLETS (z ang. mullet) ~ podst. jméno = účes, typicky se vyznačující krátkým střihem vpředu a dlouhým vzadu. Někdy též označován jako vpředu práce, vzadu zábava.
TRAVELLING MULLETS = Čtyři kamarádi, sportovci, cestovatelé a především skalní fandové legendárního účesu, jehož zašlou slávu se snaží šířit prostřednictvím skialpových a bikepackingových expedic do netradičních destinací. Sjíždění zasněžených fjordů za polárním kruhem, arktické surfování, výstup na nejvyšší sopku Asie nebo pokus o start mezi elitními stájemi na slavné Tour de France. Kdekoliv zavlaje mulletí paruka, budí zájem médií a obdiv žen. Pod vrstvou dobrodružství, zábavy a recese se však skrývá i seriózní úmysl, kterým je podpora nadace s příznačným názvem Nové Háro.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.