Cestovatelské přednášky na jednom místě

O projektu Přednáškomat


O co že se tu teda snažíme? Přednáškomat má za úkol dávat na jednu hromadu informace o přednáškách a podobných událostech na společné téma. Toto téma je zatím jen jedno, a to je cestování. Jelikož právě cestovatelské přednášky nám vnukly myšlenku Přednáškomatu.
Na sociálních sítích a různých webech se točí velká spousta takovýchto akcí, ale človeku může zajímavá přednáška snadno uniknout, protože se zapomene podívat na stránky svého oblíbeného cestovatelského klubu nebo se mu na FB nezobrazí, protože od žádného z kámošů nedostala LIKE.
Přednáškomat v současnosti pracuje pouze s Facebookem, odkud získává data. Máme již několik desítek stránek, ze kterých získáváme relevatní data. Naším úkolem hledat další a přesvědčit cestovatelské kluby, různé cestovatelské spolky a organizace a další podniky, aby zodpovědně dávaly na Facebook svoje akce a my je pro vás mohli zobrazit.
Samozřejmě uvítáme pomoc, takže když někde na FB najdete cestovatelskou událost, kterou zde nemáme, budeme rádi, když nám dáte vědět a my ji zařadíme. Pokud takovou událost najdete jinde než na FB, tak pokárejte organizátora, ať ji na FB přidá a pak ať nám pošle info :)

Díky za spoluúčast,

Váš Přednáškomat :)

Kontakty

Napište nám zprávu přes naší Facebook stránku.

Partneři

Naše loga