Cestovatelské přednášky na jednom místě

John Muir Trail bez velkýho plánování - Michaela Hrdá | Diáky festival III


Facebook stránka přednášky

Kdy: 27.1.2023 18:45

Kde: BIO | OKO

Františka Křížka 15
Prague
170 00

Vstupenky

MAPA


✒ Join Muir Trail, v Míšiných nohách cca 450 km dlouhý přechod americké Sierra Nevady, je údajně nejhezčí část Pacific Crest Trailu. Právě proto se pro něj spontánně rozhodla, ale na rozdíl od většiny lidí, kteří se na tenhle pochod připravují i půl roku, s plánováním a přípravami nestrávila víc než čtyři dny. Sama ale přiznává, že víc ani nepotřebovala. JMT se i tak stal tím nejlepším trailem, který kdy šla.

Ale především to bude o setkání s divočinou. O strachu, jaký holky zažily, když na ně běžel grizzly. O kráse divokých zvířat i náročnosti chození v oblastech, kde neexistují traily. O mizejících ledovcích. Aljaška je nazývána „poslední hranicí“ - pro Alču s Májou to byla hranice civilizovaného světa, jejich strachu i schopnosti žít v divočině.

???? Vstupné:
Celofestivalová permanentka 790 Kč
Jednodenní permanentky 390 Kč
Jen tato přednáška 170 Kč
???? On-line předprodej: https://bit.ly/Diaky_festival_III
https://1url.cz/trIaL

Michaela Hrdá
Mimo jiné lektorka angličtiny, která maximálně využívá možnost volna a tráví zhruba čtyři až pět měsíců ročně na cestách. Zatím projela ‚pouze‘ něco přes 50 států, ale čeká na ni celý svět, který ji toho už teď naučil neskutečně moc. Většinu času na cestách tráví chozením po horách, stopováním nebo surfováním. Když (se) zrovna neučí, snaží se inspirovat ostatní svými cestovatelskými přednáškami a ve zbytku volných chvil pracuje na své knize Průsery na cestách.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.