Cestovatelské přednášky na jednom místě

TENKRÁT V INDOČÍNĚ – CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA MILANA ZUPKA


Facebook stránka přednášky

Kdy: 17.5.2022 18:00

Kde: Klub Art

Ostrožná 236/46
Opava
74601

MAPA


V úterý 17. 5. od 18:00 se v Klubu Art uskuteční cestovatelská přednáška Milana Zupka. Srdečně zveme.

Když se narodíte ve znamení draka, jest povinností vaší navštívit jeho doupě. A nejlépe hned tři v jednom tahu. Symbolika je na místě, protože bez ní to tam nejde. Ať už písmo, které učíte se za pochodu, a žaludek pak dostává trošku něco jiného, než objednal si. Tak i nebeský klid, kterého se vám nedostává, neboť v celebritu se na každém kroku měníte. Ale západní draci, s krví východní, zvládnou cokoli. Déšť, oheň, propadlé letenky, hromy, blesky, a dokonce opačné jízdenky.
Letní cestování po krásně přeplněném Hong Kongu, úsměvné Číně a deštivém Vietnamu. Před 8 lety navštívili dva kaskadéři kolébku akčního filmu. Kolébku hedvábných polštářů, bojového umění a jedné z nejstarších civilizací, kterou známe spíše jen okrajově. Domov skromného ale zaslouženě hrdého národa, se kterým sice žijeme denně, ale opět ho o nic víc neznáme. Země Dálného východu na samém počátku Hedvábné stezky.
Milan Zupko je vyučený herec a cestovatelský požitkář. Když na své první výpravě skončil uprostřed Teheránu s pár dolary v kapse, zjistil, že je fuk, jak a kam cestujete. Ať už je to prodírání se bornejskou džunglí, hledání pravé gua-temalské kávy nebo vysedávání v běloruském kasinu. Hlavní je dobrý pocit.

Vstupné v předprodeji na recepci Obecního domu 50 Kč / na místě 80 Kč.
Kde: Klub Art - Obecní dům, Ostrožná 46, Opava (vstup z ul. Beethovenova)

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.