Cestovatelské přednášky na jednom místě

Slávek Král - Stopařův průvodce zeměkoulí | Diáky


Facebook stránka přednášky

Kdy: 21.9.2021 20:30

Kde: Kino Aero, Biskupcova 31, Praha 3

Vstupenky


Slávek Král, cestovatel a vášnivý stopař, si ze svých cest napříč světem přivezl ty nejbláznivější a nejextrémnější historky, jaké si jen dovedete představit. Nasbíral jich dokonce tolik, že z nich sepsal celou knihu pod názvem „Stopařův průvodce zeměkoulí”, kterou pokřtí v rámci Diáků už 21.9. Přijďte se pobavit, poslechnout si o některých z jeho nejoblíbenějších zážitků a třeba si nechat knihu podepsat. Kromě Slávka se budete moci potkat také s jeho spolucestovatelkou border kolií Corey, hvězdou instagramu.

Z historek uslyšíte například: ztracení v poušti (Chile), učení v Africe (Tanzánie), jízda na střeše kamionu (Botswana), výšková nemoc (Peru), předjetí Rally Dakar (Argentina), porotcem školního divadelního festivalu (Keňa), revoluce naživo (Turecko), přespání u Masajů (Tanzánie), rok bydlení v autě (Nový Zéland), bungee jumping u Viktoriiných vodopádů (Zimbabwe) nebo přestopování pouště (Čína).

Slávek Král cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Navštívil 8 divů světa, pracoval v 19 státech, dobrovolničil na více než 40 místech a nastopoval přes 300 000 km po více než 86 zemích světa. Stopnul si autobus, sanitku, pohřební auto, motorky, lodě, drogové dealery, policisty, koně i letadlo. Slávek pořádá svůj „Travel Stand-Up Festival" a vyšla jeho první kniha „Stopařův průvodce zeměkoulí", ve které najdete ty nejzajímavější, nejbláznivější a nejextrémnější příběhy.

www.instagram.com/coreytraveldog
www.facebook.com/slavektravelblog
www.slavekkral.cz
www.standupy.cz

____
English:
Slávek Král - Hitchhikers guide around the globe
Stand-up comedy about two trips around the world by hitchhiking and the best stories from traveller Slávek Král.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.