Cestovatelské přednášky na jednom místě

Severní a střední Sardinie pěšky i na kole


Facebook stránka přednášky

Kdy: 21.5.2024 17:00

Kde: Městská knihovna Most


Sardinie – perla Středomoří je hlavně známá svými kouzelnými zátokami ozdobenými divokými útesy, průzračnou tyrkysově smaragdovou průzračně čistou vodou, překrásnými písečnými plážemi, jenž si v ničem nezadají s nejkrásnějšími místy v proslulém Karibiku a divokými horami jen velmi málo poznamenanými turismem. Cesty lemují háje korkových dubů a vinice produkující lahodné víno ceněné po celém světě. Památky na prehistorické civilizace nuragy a nebo třeba pohřební komory zvané Tomba dei Giganti staré tisíce let, střídají malebná středověká městečka s klidnou a svébytnou atmosférou. Sardinie je malým středomořským rájem.

Během přednášky se podíváme na turisticky atraktivní místa severní a střední Sardinie. Uvidíte místa a trasy vhodná pro pěší turistiku i cyklistiku v horách i na rozeklaných útesech.

Přednáškou vás provede cestovatel, průvodce, fotograf a publicista David Hainall.Více zde: https://www.fototoulky.net/nabidka-sluzeb/cestovatelske-prednasky/anotace-prednasek/severni-a-stredni-sardinie-pesky-i-na-kole/

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.