Cestovatelské přednášky na jednom místě

Sama pěšky do Santiaga de Compostela


Sama pěšky do Santiaga de Compostela

Facebook stránka přednášky

Kdy: 11.11.2019 19:00

Kde: Estella CAFÉ

Náměstí Interbrigády 639/10
Dejvice
16000

Vstupenky

MAPA


Přednáška o tom, jak se jednou jedna bláznivá slečna vydala sama pěšky do Santiaga de Compostela, aby si vyřešila nějaké otázky v sobě. Bez fyzičky a orientačního smyslu, avšak s úsměvem na rtech a dobrou náladou! Co vše jí potkalo, co vše se ji (ne)povedlo ( (a že toho bylo vážně dost, ehm :D), a co ji tato cesta dala", si můžeš přijít poslechnout 11.11. do kavárny Estella od 19:00. DŮLEŽITÉ: Vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba si místo dopředu REZERVOVAT! :)
Vstupné: 80Kč.
-------------------------------------------------------------------------------------
11 dní, více než 260 kilometrů pěšky, 2 puchýře po dvou hodinách chůze ????, 3 velké krize a několik menších, 2 x po*raná od holuba (děkuju, bylo to prý pro štěstí ♥️) , nespočet myšlenek a vjemů, pár krásných setkání, a hlavně JEDNA Z NEJSILNĚJŠÍCH ZKUŠENOSTÍ V MÉM ŽIVOTĚ. ????
První den jsem šla podél oceánu ???? a následně tou tradiční, centrální trasou. Někdy pršelo tak, že jsem byla mokrá skrz na skrz ???? , někdy zase peklo ☀️ jak v nějaké poušti. Někdy jsem ušla i kolem 27i km za den. První dny mě bolel každý, každičký krok, poslední dny zase kolena. Několikrát jsem si pokládala otázku, proč to dělám. I tak jsem ale věděla, že mám pokračovat. Poslouchala jsem své tělo a dávala si pauzy, když to potřebovalo. ???? Uvědomovala si spoustu věcí. Potkala mnoho zajímavých lidí z celého světa ???? , většinu času jsem ale chtěla jít sama. Na začátku jsem neměla žádnou, opravdu žádnou fyzičku, a ani orientační smysl. Tato cesta vás ale povede sama. ???? Budete se řídit intuicí a žlutými šipkami, kterými je pouť dobře značena. Na 11 dní jsem byla offline. Jen já a vesnice, lesy, polní cesty, silnice, zvířata, lidi a zavolat domů, že jsem v pořádku. ☺️???? Když jsem přešla španělské hranice a byla za půlkou, ucítila jsem takový nepopsatelný pocit. Kilometry ubývaly a já pokračovala dál. Každý den jsem se musela vypořádat s nějakou situací, nebudu ti lhát - nebylo to někdy lehké. I tak to ale stálo za to. Když jsem došla před katedrálu v Santiagu de Compostela, nemohla jsem uvěřit svým očím (nohám????) . Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. ❤️ Tato pěší pouť mě naučila strašně moc a já cítím neskutečný vděk, že jsem to zvládla. ???? Ještě dlouho to budu vstřebávat. Děkuju.
Mise pěší pouť do Santiaga de Compostela : DONE. ✔️