Cestovatelské přednášky na jednom místě

Sám přes oceán - Sólový závod přes Atlantik | Diáky


Facebook stránka přednášky

Kdy: 27.9.2022 20:30

Kde: BIO | OKO

Františka Křížka 15
Prague
170 00

Vstupenky

MAPA


Sám si postavit závodní jachtu nové lodní třídy z překližky a vyrazit s ní na sólový závod přes Atlantik. To byl hlavní cíl projektu Across the Horizon. Loni na podzim se Michalu Krystovi podařilo tento projekt dotáhnout do zdárného konce a ze závodu Globe 5.80 Transat si přivezl krásné druhé místo. Jak ujet 3800 mil (6 115 km) sólo na jachtě dlouhé 5,8 m? Jak se taková loď vůbec staví? A s čím vším musel při závodě bojovat? Přijďte zhlédnout nový film a poslechnout si Michalovo strhující vyprávění.

Michal Krysta
Už několik let patří k všestranným sportovcům v českém outdooru. Věnuje se extrémním štafetovým závodům, horolezectví, triatlonu a jako jeden z mála Čechů se zúčastnil i extrémního paraglidingového závodu Red Bull XAlps. Za sebou má například prvovýstup v náročné himálajské stěně hory Changabang nebo druhé místo z mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě. Jachtingu se věnuje od šesti let, kdy ho voda a možnost plout zcela pohltila. Díky nové lodní třídě Class Globe 5.80 si splnil jeden ze svých největších klukovských snů. Postavil si loď a v závodě Globe 5.80 Transat 2021 přeplul sólo Atlantik na druhém místě těsně za vedoucím závodníkem.

Vstupenky tu: https://bit.ly/Diaky_presOcean

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.