Cestovatelské přednášky na jednom místě

Rožnov p./R., Cestujte chytře, levně a často 2022


Facebook stránka přednášky

Kdy: 19.5.2022 19:00

Kde: Vrátnice - music club

ul. 1. Máje 1000
Roznov pod Radhostem
756 61

Vstupenky

MAPA


Už se také nemůžete dočkat, až konečně vyrazíte někam vypnout, dát si dobré jídlo, pití, zasmát se s lidmi, bezstarostně bloumat novými místy? Přijďte si pro novou porci zážitků, tipů a triků pro levné cesty v roce 2022 od Hany Machalové. Autorka knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros Média) ukáže, že i v době covidové stojí za to vyrazit bez obav na cesty. Jak se rozhodovat? Na co nespoléhat? Co naopak funguje? Během posledních dvou let procestovala několik zemí, absolvovala desítky cest do zahraničí. Každým dnem se cestování uvolňuje a mnohdy vrací k normálu. Jak toho šikovně využít? Uvidíte obrázky s veselými příběhy s dobrým koncem z celého světa. Hanka bude mít k dispozici svou knihu a ráda se s Vámi podělí o zkušenosti a poradí. Přijďte se nabít na léto, které konečně vypadá nadějně.
Píše svůj blog https://www.hanamachalova.cz/blog-clanky-z-cest/, Facebook www.facebook.com/snadnodoveta, Instagram www.instagram.com/snadnodosveta.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.