Cestovatelské přednášky na jednom místě

Přednáška: Stopem do Maroka a zase zpět, Šebestián Bok (mistr ČR v autostopu)


Přednáška: Stopem do Maroka a zase zpět, Šebestián Bok (mistr ČR v autostopu)

Facebook stránka přednášky

Kdy: 12.6.2023 19:30

Kde: Klub cestovatelů PRAHA

Masarykovo nábřeží 22
Prague
11000

Vstupenky

MAPA


Když jsem 6. ledna dokončil svoje první zkouškové, bylo mi jasné, že nechcu sedět na zadku. Týden na to balím batoh a vyrážím. Vydejte se se mnou na cestu do země hašiše, pouličního fotbalu a obrovské pohostinnosti.
Jako vždy to bude neřízená jízda, korigovaná pouze osudem.

Zažijeme nezapomenutelná setkání, budeme se ztrácet v medinách, skočíme si i do hor a uvidíme překrásné přírodní scenérie. Trochu nás skolí nečekaná nemoc a časově téměř nemožnou jízdu na Saharu nám zajistí osudová náhoda.
Je to země krásná, ale také to má svoje mouchy a pro místní zde není život nejlehčí.

Přesto na mě všichni nadšeně křičí: WELCOME TO MAROCO!

V 18ti jsem se v rámci MČR v autostopu podíval do Západní Evropy. Následně jsem sám vyrazil na měsíční cestu po Balkáně. Časem během cest mi dochází, že lidská dobrota a vzájemná láska je to, co mě pohání na cestách do neznáma. Minulý rok jsem navštívil Turecko, Gruzii a Arménii. Během cest páchám různé voloviny – třeba výstup na pětitisícovku Kazbek bez přípravy, ochutnávám různé pokrmy od místních – třeba medvěda, a snažím se získávat co největší nadhled. A hlavně samozřejmě žiju život naplno. Momentálně jsem nastopoval přes 55 000 km a moje nejnovější dobrodrůžo se odehrálo právě v Maroku.

VSTUPENKY kup včas a výhodněji ON-LINE www.KlubCestovatelu.cz můžeš přihodit i mapu nebo průvodce. Na místě jsou vstupenky dražší.
Během přednášky si dej drink nebo malé jídlo. Po skončení přednášky je bar otevřený do 22.00 hodin, poseď u nás v příjemné atmosféře s ostatními cestovateli.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.