Cestovatelské přednášky na jednom místě

Nejlepší neznačené treky světa


Nejlepší neznačené treky světa

Facebook stránka přednášky

Kdy: 23.10.2019 20:00

Kde: Vnitroblock

Tusarova 791/31
Praha
17000

Vstupenky

MAPA


Treky, které jsme si vymysleli, náhodně objevili na mapě nebo mezi řádky, často poskládali z několika zdrojů, občas museli trochu proklestit, ale vždycky přežili! Téměř pokaždé jsme totiž vyráželi úplně do neznáma s tím, že to přeci nějak jít musí. Vybrali jsme ty nejkrásnější, nejzajímavější a orientačně zvládnutelné, takže s trochou předchozích zkušeností si je můžete užít taky. Vydáme se do Ohňové země, do Himálají, do Pamíru, na Havaj, na Nový Zéland, do Yosemit, do Keni i do Bolívie.
A co je nejlepší - nikde tam nepotkáte skupinky špatně vybavených asijských turistů. Spíš tam téměř jistě, krom divokých zvířat, nepotkáte vůbec nikoho.
Best of našich nejdivočejších treků za posledních 5 let! Tohle bude hodně nadupaná událost - praktické info, prekérní situace a spousta srandy.

Vypráví Katka a Petr ze Z cesty kolem světa. V letech 2014-2015 spolu podnikli 16 měsíců dlouhou cestu kolem světa a od té doby spolu cestují, kdykoli je to jen možné. Zamilovali si severské země - loni proběhla premiéra jejich úspěšné přednášky Severské treky bez lidí - Aljaška, Kanada, Norsko, Laponsko, a navštívili spolu taky Afriku, Island, Kyrgyzstán a mnoho dalšího. Tentokrát vybrali nejlepší treky na divoko, které absolvovali v posledních 5 letech.