Cestovatelské přednášky na jednom místě

Nejen Iráckým Kurdistánem a Íránem obytnou dodávkou


Nejen Iráckým Kurdistánem a Íránem obytnou dodávkou

Facebook stránka přednášky

Kdy: 23.5.2024 18:00

Kde: Kavárna Továrna


???? Nechte na sebe dýchnout teplo slunných dálek, vřelost místních obyvatel, kouzlo přírody a historie prostřednictvím autentického vyprávění o našich zážitcích, především ze zemí, o kterých díky médiím máme mnohdy zkreslenou představu. ????
Podělíme se o zajímavé a užitečné informace založené na vlastní zkušenosti. ???? Dovíte se třeba, proč je starší auto výhoda, že i obyčejný člověk může zažít pocit filmové hvězdy, nebo že Írán je skrytým rájem pro vysokohorské turisty.????

???? Jmenujeme se Jindra a Daniel, jsme manželé ze severu Čech, rodáci z Litoměřic a České Kamenice????, parťáci, spřízněné duše, cestovatelé, dobrodruzi, milovníci přírody. Od začátku nás spojuje stejná vášeň, poznávat svět na vlastní pěst. Seznámili jsme se v Černé Hoře a od té doby společně procestovali a navštívili 58 zemí ????️a další nás stále čekají a některé nás volají znovu zpět.
Itálii jsme projeli na kolech????, díky working holiday vízům jsme odletěli za prací a cestováním do Kanady????????. Pořídili jsme si tam obytný van, v kterém jsme po většinu času bydleli a který nám umožnil poznávat krásy nejen kanadské přírody, ale i Aljašky a národních parků západních států USA. Střední a Jižní Ameriku ???? jsme si užili místní dopravou. Jelikož nám Severní Amerika ukázala, jak krásné je cestovat v autě, které je zároveň vaším domovem, po návratu po více jak dvou letech na Evropský kontinent jsme si pořídili dodávku VW T4 ???? a předělali ji podle svých představ.
Tři roky jsme od jara do podzimu brázdili různé kouty Evropy, pak nás na chvíli zastavil kovid a loni jsme se vydali na naši zatím nejdelší cestu s touhle dodávkou. Na cestě jsme ujeli necelých 26000km a téměř osm měsíců jsme poznávali Turecko, Irácký Kurdistán, Írán, Arménii, Gruzii a Kypr.????

DŮLEŽITÉ:
???? Vstupné dobrovolné
???? www.travelbeat.cz
???? instagram: travelbeatcz

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.