Cestovatelské přednášky na jednom místě

Miky Škoda - Nohama na horách, hlavou ve vesmíru.


Kdy: 28.6.2022 18:00

Kde: Letní kino

Pekární 26
Olomouc

Vstupenky

MAPA


Jak ze sebe dostat to nejlepší? Jak být pro svět co k čemu a nedovolit, aby můj odkaz jednou umřel se mnou? Tyhle otázky si kladu možná častěji než je zdrávo, ale daří se mi díky nim žít pestrý a plnohodnotný život, který mě baví sdílet s ostatními. A to nejenom povídáním, ale i skrze výzvy a různorodou podporu mladých talentů. Tentokrát bych se s tebou chtěl podělit o evoluci mojí životní cesty, která mě dostala jak do velké části světa včetně vrcholů, jako je Matterhorn, tak i do míst, kam by mě nikdy nenapadlo se podívat. Včetně setkání s lidmi, kteří pro mě byli v dětství nedosažitelnými vzory z televize a nebo i před televizní kamery největších českých médií.
Co si z toho odnáším? Co bych poradil sám sobě před lety, když jsem jako úplný zelenáč začínal s cestováním nebo i s podnikáním, aniž bych věděl, co to vlastně znamená? Jak být připraven se přizpůsobit v jakékoliv situaci a čelit nejistotě v nových začátcích? Jak přetavit svoje strachy ze špatného pána na dobrého sluhu? Co je tím motorem, o který bych se chtěl podělit s ostatními a nakopnout je, aby ze sebe každý dokázal dostat to nejlepší?

Stav se na moje upřímné povídání o cestování, horolezectví, podnikání i cestě za inovacemi v českém vzdělávání, nech se inspirovat a klidně i ty přispěj svým příběhem v diskuzi po přednášce. Rád Tě poznám!

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.