Cestovatelské přednášky na jednom místě

Maďarsko, Balaton: Nejen stopnutým balonem sama kolem světa


Maďarsko, Balaton: Nejen stopnutým balonem sama kolem světa

Facebook stránka přednášky

Kdy: 11.7.2020 19:00

Kde: Balaton Lake

Hungary
Balatonkenese

MAPA


Rádi cestujete a chcete si zkusit stopování? Přijeďte na Lake Balaton do Maďarska strávit pár dní se stopaři a u toho si poslechnout vyprávění z mé téměř roční cesty kolem světa.

Stopařská party je 10.-12.7, přednáška 11.7. Čas bude upřesněn.

Jak to vypadá, když sama holka stopuje 10 měsíců světem?

Přijďte si poslechnout vyprávění o 300 denní cestě světem, jaký bylo programovat roboty, stopnout si horkovzdušnej balon, uváznout na nefunkční lodi uprostřed moře, kempovat s hasičema v hijábu, umejvat se v díře, bydlet ve vile, spát po střechách, nebo vyhrát závody v tuk tucích. Uslyšíte, jak se dostat ke crazy dobrovolničením, jaký to je prodávat ladyfingers na tržišti, jaký je dobrovolničit v sloním sirotčinci, stavět barák, usínat s vězni na Havaji a probouzet se s jelínky v Japonsku.

Přednáška o cestě napříč Srí Lankou, Indonésií, Singapurem, Malajsií, Thajskem, Kambodžou, Laosem, Myanmarem, Japonskem, Havají, Kanadou až do Česka a především o tom, že všechno jde, když se chce.

Vyprávět bude Ginger Thunder Kolem Světa, mistryně České republiky v autostopu, dvojnásobná výherkyně Low Cost Race a Švýcarského mistrovství v autostopu u Lake Balatonu.

Sledovat ji můžete na instagramu: www.instagram.com/gingerthunder_kolemsveta
a na facebooku: www.facebook.com/GingerThunderTravels

Budeme moc rádi, když na událost pozvete vaše přátele a kamarády. Stačí kliknout na "sdílet" a "pozvat přátele" a pár jich vybrat. Nebo jen dejte "mám zájem" a tím automaticky akci podpoříte. Díky moc, už teď se na vás těším :-)


Odkaz na stopovací setkání https://facebook.com/events/s/stopem-na-balaton-lake-balaton/558774831668938/?ti=cl