Cestovatelské přednášky na jednom místě

Krajské vinobraní a dožínky na zámku Kačina


Krajské vinobraní a dožínky na zámku Kačina

Facebook stránka přednášky

Kdy: 10.9.2022 9:00

Kde: Zámek Kačina

Svatý Mikuláš 51
Kutná Hora

Vstupenky

MAPA


Je to tu! 

Již jedenáctý ročník Krajského vinobraní a dožínek se uskuteční v sobotu 10. září v romantickém prostředí zámku Kačina. 

Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na prezentaci moravských, českých i zahraničních vinařů, burčák z Kutnohorských vinohradů či čerstvě lisovaný mošt. Na hlavním pódiu se představí např.: Orchestr Jaroslava Ježka, Vesper, Barbora Poláková či Hudba Praha.  

Po celý den jsou připraveny farmářské trhy, které nabídnou nejrůznější pochutiny a rukodělné výrobky. Soutěž “O poznání révy vinné nás čeká i letos, tak připravte své chuťové pohárky a přijďte. Za zámkem uvidíte výstavu zemědělské techniky a zaposlouchat se můžete do hudby od skupiny NaPlech, Charlie Slavík and Band, WALDA s country kapelou Alabama City a mnoho dalších.  

Pro nejmenší návštěvníky máme připravený program na dětském pódiu, výstavu zemědělských strojů, zvířat, dílničky či svezení na koních.  

I letos můžete využít bezplatné kyvadlové dopravy mezi Kačinou a Kutnou Horou nebo Čáslaví. 

Po celou dobu akce si můžete zajít také na prohlídku zámku, a to na dva tematické okruhy vždy v celou hodinu. Nebo si zajděte na prohlídku zámecké bylinkové zahrady a tropického skleníku, a to s nikým jiným než se zámeckým zahradníkem 

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.