Cestovatelské přednášky na jednom místě

Kladno - Stopem se psem v Asii (Slávek Král)


Kladno - Stopem se psem v Asii (Slávek Král)

Facebook stránka přednášky

Kdy: 18.2.2020 19:00

Kde: Spolek Ateliér

Trojanova 309
Kladno
27201

MAPA


Kladno - Travel Stand-up: Stopem se psem v Asii. Přijďte si 18.února 2020 do Spolku Ateliér od 19:00 odpočinout a zasmát se při parádním vyprávění potrhlého a neuvěřitelného příběhu Slávka Krále a jeho psa.
33 000 km a 5 měsíců dlouhá procházka se psem ???? po 19 státech Euroasijského kontinentu ????.
Slávek a fenka Corey vyrazili stopem ???? do Japonska ⛩. Ve Vladivostoku je nepustili na trajekt ⛴, tak skončili ve Střední Asii ????. Vznikl z toho příběh, kde nebudete věřit, co všechno se může pokazit. ????????????

Kdy stále může v Rusku sněžit ❄? Co se jí v Kazachstánu ????? Jak krásné jsou holky v Kyrgyzstánu ????‍♀? Jak blbě se stopuje v Tájikistánu ????? Jaké vedro může být v Uzbekystánu ☀? Co všechno je divné na Turkmenistánu ????? Proč nás nepustili do Afghánistánu ????? Jaký jsou lidi v Íránu ????‍♂? Jak se stopuje se psem v Turecku ????? Nebo jaké to je půjčit si oslíka ???? a vyrazit s ním na hory ⛰?

Přednášející: Slavek Kral - travel blog cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 250 000 km po víc jak 84 zemích světa.
www.facebook.com/slavektravelblog

???? Corey je roční border kolie, jede si svůj vlastní instagram, ikdyž zatím projela jen 27 států světa.
www.instagram.com/coreytraveldog