Cestovatelské přednášky na jednom místě

Jiná krása – premiéra přednášky fotografa Davida Těšínského | Diáky


Facebook stránka přednášky

Kdy: 17.5.2022 20:30

Kde: BIO | OKO

Františka Křížka 15
Prague
170 00

Vstupenky

MAPA


Jak náročné a riskantní je fotografovat citlivá témata v Íránu, Střední Americe, Africe nebo v Evropě? Současně s vydáním své první knihy JINÁ KRÁSA letos známý fotograf-cestovatel David Těšínský startuje i mezinárodní turné. Fotografoval ženy ve válce v Donbase, sériové vrahy na východní Ukrajině, problémy spojené s gangy ve Guatemale, satanistické rituály, revoluční mládež v Íránu a divoké ilegální mejdany, exorcismus v Etiopii, oběti ohňů v Amazonii, žijící legendy reggae na Jamajce, těžce pracující děti v Ghaně a mnoho dalšího. David nám v rámci premiérové přednášky přijde představit svoje nejkontroverznější fotografie a podělí se s námi o své nejlepší, nejhorší, nejvtipnější a nejsmutnější příběhy z cest.


David Těšínský je nezávislý fotograf, který svojí prací rád rozbíjí stereotypy a otevírá lidem oči. Se svým fotoaparátem procestoval už více než 60 zemí světa, ve kterých zachycoval osudy lidí a různorodé kultury. Jeho fotografie byly otištěny ve velkých světových mediích (The Guardian, VANITY FAIR, The Huff Post, Le Monde, VICE, Stern, Spiegel..) a vystavoval po celé Evropě, USA a i dalších místech. Umístil se na Sony World Photography Awards (2017), Pictures of the year international (2016), v roce 2016 byl nominován na World Press Photo.

Vstupenky tu: https://bit.ly/Jina_krasa

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.