Cestovatelské přednášky na jednom místě

Japonsko+Havaj s Hanou Machalovou


Japonsko+Havaj s Hanou Machalovou

Facebook stránka přednášky

Kdy: 15.1.2020 18:00

Kde: Na Pančavě

Svárov 323
Vsetín
75501

MAPA


Jak se během jednoho roku při zaměstnání dostat do exotického Japonska a Havaje, o kterých většina lidí jen sní? Přijďte se podívat na příběh cestovatelky Hany Machalové, která vás naučí, jak se dostat do obou exotických končin za cenu, kterou zvládne běžná peněženka. Podělí se s námi o všechny veselé historky, které se mohou stát jen na cestách, ukáže nám dechberoucí rajská místa ostrovů, soutěsky, tichomořské pláže, jak se prodírala džuglí, zažila ohromující kulturu, viděla historické tajemné stavby a projela se legendárním Shinkansenem.

Užijte si akci v prostředí bistra Na Pančavě, kde můžete zkusit tématické občerstvení.

Připravili jsme pro Vás jedinečný večer v havajské pohodě a japonské přesnosti. Vezměte drahé polovičky, sdílejte přátelům a pojďte se zasnít do dálek, které i ochutnáte.

Hana Machalová patří k našim předním cestovatelským motivátorům, je autorkou knihy Do světa cestujte chytře, levně a často (Albatros Média). Po přednášce proběhne autogramiáda její knihy https://www.knihcentrum.cz/do-sveta a píše blog www.hanamachalova.cz.

https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sveta/hana-machalova-cestovatelka-lowcost-nizke-naklady.A171219_371504_kolem-sveta_hig

Vstupné 100 Kč - platba na místě.
Počet míst je omezen - prosím rezervujte si na tel. 774 775 800 nebo přes messenger m.me/pancavavsetin.