Cestovatelské přednášky na jednom místě

Honza "Tráva" Trávníček – Nepál křížem krážem


Kdy: 28.11.2022 19:00

Kde: Alternativní klub Tyjátr

Purkyňova 17
Svitavy

Vstupenky

MAPA


Od treků po osmitisícovky
Od nížin po velehory
Jak vybrat správný trek a jak se na něj připravit?
Jak vybrat správnou expedici a jak se na ní připravit?

Honza „Tráva“ Trávníček je jeden z nejzkušenějších českých himalájských lezců, který vystoupal již na pět osmitisícovek - Gašerbrum (2009), Manáslu (2011a 2021), Annapurnu (2012), K2 (2014) a Čo Oju (2016).
Vysokohorské lezení bez kyslíkového přístroje a pobyt v horách se stalo jeho životní náplní a proto svůj čas dělí mezi vysokohorské expedice a nepálské treky, kde průvodcuje se svou přítelkyní Miri.  Život prostě není jen o těch vrcholech, ale i o nádherné cestě k nim. 

Ing. Jan Trávníček (1976) vystudoval pedagogickou fakultu na ZČU – obor Ekonomická a regionální geografie a Fakultu aplikovaných  věd – obor geomatika. Geodézii a pedagogické praxi se věnoval až do roku 2018, kdy se jeho horské aktivity začínají „zprofesionalizovat“
Tento plzeňský cestovatel a organizátor různých sportovních i kulturních akcí je bývalý manažér legendární rockové hudební skupiny Znouzectnost a v současnosti i jednatelem v outdoorové společnosti Summit Drive, zabývající se správou lezecké stěny, teambuildingy a organizováním lezeckých kurzů.  Odbornou přednáškovou činnost dělí mezi projekce pro veřejnost, školy a firmy.

 

 

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.