Cestovatelské přednášky na jednom místě

Den Charity v Sušici


Facebook stránka přednášky

Kdy: 26.9.2021 14:00

Kde: Ostrov Santos

Volšovská
Susice
34201

MAPA


Srdečně Vás zveme na oslavu Dne Charity. Oficiálně se tento den pojí s oslavami svátku sv. Vincence z Pauly.

Letošek je výjimečný i ve spojení s výročím Diecézní charity České Budějovice. Ta si připomíná 30 let od svého založení, které se přesně datuje k 1. prosinci 1991. Těšit se můžete na bohatý program od výstavy fotografií, kreativních dílen po ukázku vaření z dostupných surovin naší potravinové banky, kterou předvede kuchař Francois Bujon.

Vystoupí známá sušická kapela PADDY'S BANGERS, děti MŠ Smetanova. Známý cestovatel a Sušický rodák Slávek Král bude vyprávět o svých cestách a dobrovolnictví, pro nejmenší návštěvníky je připraveno divadelní představení.

Výtěžek z celé akce bude využit na obnovu kompenzačních pomůcek, které máme k zapůjčení pro naše klienty. Jsou to předměty speciálně vyrobené k odstranění bariér v prostředí a komunikaci.

Akce se uskuteční díky grantu města Sušice a Plzeňského kraje a našich partnerů: SIRKUS, ZKD Sušice, Ostrov Santos, Spak, DOPLA PAP, pekařství Rendl, Ponnath, Tesco, Hitrádio FM Plus. Přijďte si tak užít odpoledne plné zábavy a pomoc dobré věci.

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.