Cestovatelské přednášky na jednom místě

Česko 2020 kolem dokola na kole i bez kola - Šumperk


Facebook stránka přednášky

Kdy: 20.5.2022 19:00

Kde: Dům kultury Šumperk

Fialova 3
Sumperk
78701

Vstupenky

MAPA


Cestovatelská charitativní přednáška o dobrodružné cestě přes nejvyšší vrcholy hor kolem hranic Česka na kole, objevování hezkých míst a poznávání nových lidí.

Měli jste někdy nápad, který vám ležel dlouho v hlavě a říkali jste si, jaké to může být ho uskutečnit? Chtěli jste si vyzkoušet, jestli je možné domluvit si spolupráci s partnery jako neznámá osoba? Jak překonat několikrát získané NE jako odpověď? Na tyhle výzvy spojené s přípravou charitativního projektu vám odpovím v úvodu přednášky a pak se společně podíváme, jak probíhala cesta v terénu, kde raději vyrazíte s malým baťůžkem než na kole s vybavením o váze přes 20 kg :).

Jestli vás láká zjistit, jaké jsou vaše fyzické i psychické limity a snažíte se překonávat svoje strachy, máte skvělou možnost se inspirovat a vyslechnout si, co jsem na cestě zažil, protože 39 dní v sedle vás změní.

Můžete se těšit na příběhy: kde se na cestě přespávalo, jak se řešila osobní hygiena bez teplé sprchy, vtipné situace, nebezpečí v horách, jak se vyrovnat se samotou, ale i ponaučení, které to přineslo.

Dozvíte se také, jak je to u nás se získáváním důvěry cizích lidí a jestli jsme opravdu tak negativní národ jak se o nás povídá :).

Celá přednáška bude zpestřena skutečností, že je spojena s novým českým rekordem, který se podařilo vytvořit. Tak doraz a můžeme si pak popovídat o tom co tě zaujalo. Rád tě uvidím. :)
https://www.dobryden.cz/rekordy/sport/na-kole-podel-hranic-cr-pres-nejvyssi-vrcholy/

Svoji účastí navíc podpoříš nadaci Leontinka, protože vstupné věnuji nevidomým dětem.
https://www.nadaceleontinka.cz/benefice/cesko-2020-kolem-dokola-na-kole-i-bez-kola/

Vstupné 100 Kč / kapacita míst omezena
https://www.dksumperk.cz/event/prednaska-cesko-kolem-dokola

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.