Cestovatelské přednášky na jednom místě

CDT - Continental Divide Trail | cesta a hudba


Kdy: 15.10.2025 19:00

Kde: Velkokavárna Gulliver

tř. Tomáše Bati 3705
Zlín

Vstupenky

MAPA


CDT - Continental Divide Trail. Jeden z nejdelších a nejúžasnejší dálkových treků na světě. Přes 4.000 km dlouhý trek napříč USA prochází přes pouště Nového Mexika, 4tisícovky Colorada, pláně Wyomingu, hluboké lesy a vysoké hory Montany. “Divočina je svoboda” - “Wilderness is Freedom”

Milo Karvas - hudebník a cestovatel se přijde s Vámi podělit o své zkušenosti z absolvování své dálkové pěší cesty CDT napříč USA. Beseda bude zaměřena speciálně na detaily ohledně přípravy a plánování cesty, vybavení, navigaci, zásobování na treku, táboření a pohyb v divočině, zdraví a bezpečnost, jak důležitou roli hraje symbióza tělo-mysl, a mnoho dalšího.
Večer bude Milo doprovázet vlastní autentickou živou hudbou z jeho nově připravovaného alba “Alone in the Wild”.

www.milokarvas.com

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.