Cestovatelské přednášky na jednom místě


TravelHacking + Digitální nomádství – cestovatelský Starter Kit


Facebook stránka přednášky

Kdy: 16.10.2017 17:30

Kde: Paralelní Polis

Dělnická 43
Prague
170 00

Vstupenky

MAPA


To nejlepší z Travel Hackingu a digitálního nomádství. Přijď na společnou přednášku Petra Nováka a Matouše Vinše, autory Travel Bible.

Vybrali jsme to nejlepší z našich kurzů a spojili do jediného. Čekají tě 3 hodiny nabité know-how o digitálním nomádství a Travel Hackingu. Pojď se naučit jak se dá také cestovat. Jak zaplatit co nejméně a přitom si to naplno užít. Jak najít nejlevnější letenky. Zjistit, kdo je to digitální nomád a jak se jím stát. Jak najít vhodnou práci, naučit se pracovat na dálku i kam vyrazit na nomádskou cestu.

Více najdeš na https://travelbible.cz/kurzy/starter-kit/

Četl jsi Travel Bibli? Pak už vše důležité víš. Přesto si můžeš přijít informace osvěžit a potkat se s námi i dalšími cestovateli.


Partnerem přednášky je Paralelní Polis - nezávislý think-tank a hackerspace, ve kterém najdete ideově zaměřený Institute of Cryptoanarchy, skvělou kávu v Bitcoin Coffee a coworking Paper Hub (řekněte si o den zdarma​!​).

Přidej se na komentovanou prohlídku celého prostoru, zjisti, odkud pochází jeho jméno, jak vypadá Zasedačka roku 2016 a že výhled ze zdejší terasy konkuruje tomu v Chiang Mai! Sraz v 17:00 v první patře ;-)

Paralelní Polis je jedin​é​ ​místo na světě, kde se platí​ výhradně kryptoměnami - Bitcoin a Litecoin. ​Na workshopu můžete získat nejen inspiraci​ pro nomádění, ale také unikátní příležitost se "utrhnout" ze světa tvrdé měny a dopřát vaší peněžence trochu virtuální svobody. Zkuste si koupit první kávu, pivo nebo něco na zub za kryptoměnu! BTC/LTC peněženku stáhnete jako aplikaci do mobilu nebo pořídíte na místě, spolu s možnosti směny papírových bankovek přes náš bankomat. Vše zvládnete za 2 minuty.

Získejte náskok na: www.paralelnipolis.cz/jak-na-bitcoin/