Cestovatelské přednášky na jednom místě

Za hipíky a buddhisty do Himálaje - Sebastian Prax (Lanškroun)


Za hipíky a buddhisty do Himálaje - Sebastian Prax (Lanškroun)

Facebook stránka přednášky

Kdy: 17.10.2019 19:00

Kde: Music Bar Forea

Opletalova 95
Lanskroun
563 01

Vstupenky

MAPA


V horách se zdá, že je tak jednoduché meditovat, ráno se probouzet s vycházejícím Sluncem a dýchat čerstvý vzduch, zpívat mantry, stopovat, nechat se unášet okamžikem, poznávat lidi z celého světa, a přitom za to neutratit moc peněz.
Anebo se vydat do nepálské džungle a nechat se nachytat tygrem, navštívit místo s nejvyšší koncentrací hašiše na světě, půjčit si motorku v období monzunů, skončit v indické nemocnici kvůli otravě, stihnout rande na druhý straně Indie či meditovat s mnichy pod stromem v Bodhgaye, kde dosáhl Buddha nirvány… O tom jsem vždycky snil!

Nečekejte výpravu po turistických značkách. Bude to o spontánním jednání, o přežívání v divočině, o lidských příbězích, o filozofii hinduismu, o myšlenkách hippies, o józe, meditaci a hledání cesty do svého nitra.
A navíc se dozvíte, co se dá v Indii (a Nepálu) za dva měsíce stihnout, když máte na celou cestu jenom 35000kč.

Navštívená místa: Himachal Pradesh (Dharamshala, Manali, Kasol), Uttarákhand (Haridvár, Déhrádún, Nainital), Bihár (Bodhgaya), Nepal (Bardiya National Park, Káthmándú)

----- * -----
Cestovatelská projekce popisuje příběh zvídavého studenta, který se rozhodl, že se vydá na mírně sebevražednou cestu do indické Himálaje, za prapůvodní myšlenkou východní filozofie a s nejmenším tušením o tom, co ho tam čeká. Z jistého důvodu však lehce proplouvá vším, co se mu připlete do cesty, a od začátku do konce prožívá Božskou komedii života.

Vstupné: 80kč