Cestovatelské přednášky na jednom místě

Půl roku v indické karanténě (Nitra) - Sebastian Prax


Facebook stránka přednášky

Kdy: 5.8.2021 20:00

Kde: Fotogaléria Trafačka


Cestovatelská projekce/stand-up

Představ si, že jedeš na dva měsíce do Indie…
Hledat učitele jógy.
Ale namísto toho se celá Indie uzavře.
A ty nemůžeš odletět domů… protože sis našel psa.
A nechceš ho tam nechat!
Tohle dobrodružství začalo před mnoha lety. Na cestách po Indii jsem si přál dosáhnout naprosté svobody. S životem na cestě jsem stopoval, prožíval, hledal jsem… pod hvězdným nebem básně psal a reflektoval příběhy lidské o hledání smyslu bytí na této Zemi. Těžko uvěřit, že bych se na jednom místě zastavil déle než 7 dní… A potom… jsem strávil celé 4 měsíce pod svatou horou Arunachala. Díky za to!
Třetí cesta do Indie mne zavedla na pobřeží Gókarny na oslavu svátku Šivaratrí, kde kulturní vyžití naplnilo duše poutníkům přítomným. Vypravil jsem se do neprobádaných krajů jižní Asie hledat mistra Kriya Jógy, který požehná mou cestu, a týden na to… Do Indie dorazila pandemie.
Další čtyři měsíce jsem strávil na energetickém místě pod horou a praktikoval učení Kriya jógy – každý den s východem i západem, abych se nakonec propojil se Zemí a vrátil se zase na ní! A pověděl vám o tom…

Vystupuje:
@ Sebastian Prax - nomád i potulný hudebník, vypravěč příběhů, sváteční spisovatel, zapálený distributor samolepek, praktikující jogín, příležitostný básník a vystudovaný přírodovědec - ponořený do indické filosofie.
Video k přednášce: https://youtu.be/-cDtAwRMxlc

Vstupné: 3€

Upozornění

Přednáškomat události neorganizuje, pouze je bezplatně pomáhá propagovat.
Veškeré informace o události jsou v režii organizátora. Tím bývá sám přednášející, místo konání nebo prodejce vstupenek.
Dotazy ohledně událostí tedy prosím směrujte přímo na organizátora.