Cestovatelské přednášky na jednom místě

PRAHA Nejen stopnutým balonem sama kolem světa


PRAHA Nejen stopnutým balonem sama kolem světa

Facebook stránka přednášky

Kdy: 15.7.2020 19:00

Kde: TA KAVÁRNA

Na Topolce 1B
Prague
140 00

Vstupenky

MAPA


Jak to vypadá, když sama holka stopuje 10 měsíců světem?

Přijďte si poslechnout vyprávění o 300 denní cestě světem, jaký bylo programovat roboty, stopnout si horkovzdušnej balon, uváznout na nefunkční lodi uprostřed moře, kempovat s hasičema v hijábu, umejvat se v díře, bydlet ve vile, spát po střechách, nebo vyhrát závody v tuk tucích. Uslyšíte, jak se dostat ke crazy dobrovolničením, jaký to je prodávat ladyfingers na tržišti, jaký je dobrovolničit v sloním sirotčinci, stavět barák, usínat s vězni na Havaji a probouzet se s jelínky v Japonsku.

Přednáška o cestě napříč Srí Lankou, Indonésií, Singapurem, Malajsií, Thajskem, Kambodžou, Laosem, Myanmarem, Japonskem, Havají, Kanadou až do Česka a především o tom, že všechno jde, když se chce.

Vyprávět bude Ginger Thunder Kolem Světa, mistryně České republiky v autostopu, dvojnásobná výherkyně Low Cost Race a Švýcarského mistrovství v autostopu v prostorách úžasné kavárny TA KAVÁRNA <3

Sledovat ji můžete na instagramu: www.instagram.com/gingerthunder_kolemsveta
a na facebooku: www.facebook.com/GingerThunderTravels

Budeme moc rádi, když na událost pozvete vaše přátele a kamarády. Stačí kliknout na "sdílet" a "pozvat přátele" a pár z Prahy jich vybrat. Nebo jen dejte "mám zájem" a tím automaticky akci podpoříte. Díky moc! :-)

Určitě si vyhraďte čas i do noci, budeme mít opět after party <3 a pamatujete jak ty dopadají :D

VSTUPENKY: proklik na vstupenky najdete v popisku události.

Ve spolupráci s EnjoyTeam - Praha <3