Cestovatelské přednášky na jednom místě

Cestovatelské kino: Černobyl (přidané promítání) | Kino Lucerna


Cestovatelské kino: Černobyl (přidané promítání) | Kino Lucerna

Facebook stránka přednášky

Kdy: 12.2.2019 18:00

Kde: Kino Lucerna

Vodičkova 36
Prague
110 00

Vstupenky

MAPA


Radioaktivní mrak, který vystrašil Evropu. I takhle lidé vzpomínají na události před více než třemi dekádami, kdy se z čilého a moderního ukrajinského města stal celosvětový strašák. Pro velký zájem přidáváme ještě jednu možnost vydat se na cestu do Černobylu, který se po jaderné havárii změnil z pýchy sovětského zřízení na město duchů. Večer si budeme vyprávět o milníku novodobé historie, ale i o životě v této oblasti před a po katastrofě. Přijďte si poslechnout (radio)aktivní zážitky Kateřiny Vršanské, která je průvodkyní v černobylské zóně. ☢️☁️??

Kateřina Vršanská
vystudovala zahraniční obchod a cestovní ruch. Je nadšenou cestovatelkou, urbexerkou a odbornicí na černobylskou jádrovou zónu, kde pracuje jako průvodkyně. “Jako velký nadšenec jsem dostala nabídku na uvolněné místo českého a slovenského průvodce a taková nabídka se neodmítá,” říká Kateřina.

12. 2. (úterý)
Start: 18:00 hod.
Vstupenky: bit.ly/Cernobyl1202

Partneři: Kulturio.cz, City.cz, GoOut, CityBee Praha, Apus Relax, informuji, Hedvábná stezka, Naše cesta kolem světa - Our trip around the world, Přednáškomat, InfoDnes.cz - internetová reklama, práce, kulturní akce, zpravodajství, AtlasCeska.cz